Easybrush Sihirli Diş Fırçası Kullan At Diş Fırçası Tek Kullanımlık Diş Fırçası

23 ÜLKEYE GURURLA Dünyada üretilen ilk ve tek %100 Türk Malı , Kullan-at ,Kendinden Macunlu , Dil ve Yanak temizleyicili bir Diş fırçasıdır.

Biz Kimiz

Uluslar arası Kalite Standart'ı • Easybrush Fırça kıllarının kesimi ve açılı dizilişi diş yüzeyine ve aralarına daha iyi nüfuz eder . • Fırça Kılları Yapısı ve Dizilimi çok önemlidir, Klasik Fırçaların Fırçalama sonrası geç kuruması bakteri oluşumuna sebep olduğu gözlemlenmiştir. • Easybrush’ın kıllarının kesimi ve açılı dizilişi suyun kıllardan akmasını sağlar en kısa zamanda kuruyacak şekilde tasarlanmıştır . • Easybrush’ın kılları özel bir kompozit malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle fırça su tutmayıp, bakteri oluşumunu önler . •Klasik diş fırçalarının kıl demetlerinde kullanılan PA cinsi plastik hammaddedir. •Buna rağmen Easybrush’ ların Kıl demetleride PE cinsi plastik hammadde olup, PA - cinsi plastik hammaddeye oranla insan sağlığı ve gıda tüzüğüne daha uygun ve uyumludur.

GURURLA ÜRETIYORUZ Easybrush Hayata dair pratik ve faydalı olma felsefesi ile üretilen Küçük ama Farklılığı hissettiren bir Kişisel Bakım ürünüdür.

DİL VE YANAK TEMIZLEYİCİ ÖZELLİK Easybrush'ta özel olarak açılandırılmış Dil ve Yanak temizleyicisi bulunmaktadır. Unutulmamalıdır ki; Ağızdaki bakterilerin %80’i dişlerde değil , dil ve yanak çevresinde toplanmaktadır.

Kaliteli ve gıdaya uygun hijyenik üretim
100%
Tecrübeli teknik ekip.
100%
Hızla gelişen teknolojiyi takip eden yeni dizaynlar.
100%
Müşteri dostluğu ve menuniyeti.
100%